KONTAKTPERSONER ROSENBORG BK KVINNER

Daglig leder Ragnar Slettestøl
Telefon +47 926 46 576 E-post rasle@ntebb.no
Styreleder Ørjan Engen
Telefon +4793271710 E-post o.e@byrydens.se
Markeds- og medieansvarlig Torgrim Olsen
Telefon +47 416 77 619 E-post torgrim@trondheims-orn.no
Hovedtrener A-lag Steinar Lein
Sportslig Leder Tarjei Smågesjø
Assistenttrener A-lag Paul Helge Sagøy
Telefon +47 92220214 E-post paulhelges@gmail.com
Toppspillerutvikler Mads Pettersen
Telefon +47 995 32 418 E-post mads@trondheims-orn.no
Arrangementsansvarlig / Banekalenderansvarlig Malin Engen
Telefon + 47 93207 999 E-post malin@rbk-kvinner.no
Utviklingsansvarlig Martin Sørensen
Telefon +47 915 26 441 E-post martin@trondheims-orn.no
Hovedtrener U20 Emil Inauen
Telefon +4797987125 E-post emil.inauen@onelements.ch
Assistenttrener U20 Kent Ragnar Jakobsen
Telefon +47 45286739 E-post kentrbj@gmail.com
Spillerutvikler U20 Christian Træthaug
Telefon +47 454 05 704 E-post christian@trondheims-orn.no
Keepertrener / Fysisk og medisinsk koordinator Elias Koppen
Telefon +47 926 14 440 E-post elias@trondheims-orn.no
Fysisk trener Gunnvor Halmøy
Telefon +47 951 20 747 E-post gunnvor@tiforalle.no

Rosenborg Ballklubb Kvinner
Koteng Arena
Haakon VIIs gate 2B
7040 Trondheim, Norge

Postadresse
Postboks 5414
7442 Trondheim, Norge

Org.nr.
874 242 292

Telefon
934 31 917

E-post
Send e-post

Generalpartner
Generalpartner