KONTAKTPERSONER ROSENBORG BK KVINNER

Sportslig og administrativ leder Jan Henrik Øydne
Telefon +4791822702 Mail janhenrik@rbk-kvinner.no
Administrasjons- og Arrangementsansvarlig Malin Engen
Telefon + 47 932 07 999 E-post malin@rbk-kvinner.no
Markeds- og medieansvarlig Torgrim Olsen
Telefon +47 416 77 619 E-post torgrim@rbk-kvinner.no
Mediekontakt/banekalender Oda Amundsen
Telefon + 47 46 33 23 76 E-post oda@rbk-kvinner.no
Styreleder Ørjan Engen
Telefon +4793271710 E-post styret@rbk-kvinner.no
Hovedtrener A-lag Steinar Lein
Assistenttrener A-lag Robin Shroot
Telefon +47 401 05 448 E-post robin@rbk-kvinner.no
Toppspillerutvikler Mads Pettersen
Telefon +47 995 32 418 E-post mads@rbk-kvinner.no
Utviklingsansvarlig Marcelo Ribeiro
Telefon +47 974 80 713 E-post marcelo@rbk-kvinner.no
Keepertrener / Medisinsk ansvarlig Elias Koppen
Telefon +47 926 14 440 E-post elias@rbk-kvinner.no
Keepertrener A Vilde Møllevik
Telefon +47 45459434 E-post vilde@rbk-kvinner.no
Fysisk trener Marte Vatn
Telefon E-post marte@rbk-kvinner.no
Medisinsk koordinator Vidar Guttormsen
Telefon +47 467 46 003 E-post
Billettkoordinator Hilde Roaldset
Telefon 41368401 E-post hilde@rbk-kvinner.no
Sikkerhetsansvarlig Koteng Arena Tiril Eriksen
Telefon 988 92 036 E-post tiril@rbk-kvinner.no

Rosenborg Ballklubb Kvinner
Koteng Arena
Haakon VIIs gate 2B
7040 Trondheim, Norge

Postadresse
Postboks 6390 Torgarden
7492 Trondheim, Norge

Org.nr.
874 242 292

Telefon

E-post
Send e-post

Generalpartner
Generalpartner